סיפור אהבה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אפולו-14874
לחץ לפתיחת הכרטיס של אפולו-14874 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 08/08/2009 ב- 18:34:59

הודעהנשלח: א' 09 20, 2009 12:12 pm    כותרת הודעה: סיפור אהבה תגובה עם ציטוט

סיפור על מקריות ,אהבה..ועוד...
שנה מלאת אור
ואהבה לכל קוראיי

סיפור אהבה

ומתוך סבך שיערך ניגלו לי שוב,מיצחך ועינייך החומות,פקוחות ורציניות וחקרניות מתחת לגבות העדינות שלך ועצובות נורא עינייך ,הלוואי שאדע למה,ובכל זאת אני מרגיש איך בשנייה הן גם מוכנות להאיר,להפציע. ובעיניים שלך,במבט הזה שלך שאלת אותי-מי אתה?. לא יודע,רוצה להיות כל מי שמבטך יראה בי. כן,אם רק לא תפחדי לראות-אני אולי אהיה.
ובעדינות אני מחזיק את פנייך בין ידיי ואני מרגיש בידיי את פנייך החמות,וחושב שכמעט כל הפנים האחרות שאני פוגש ביומיום עשויות מהבעות שהן תמיד קצת ציטוט של הבעות אחרות,אבל פנייך שלך---ואז אני מושך אותך אלי ומנשק בפעם הראשונה את פיך הרעב והצמא,מניח את שפתיי בדיוק על שפתייך,נפש אל נפש,והפה שלך יהיה רך מאוד וחם,ואת תמשכי קצת את שפתך העליונה למעלה-יש לך תנועה כזו,ראיתי-ואני כמובן אתהה לרגע אם אצליח לשכב איתך לפני שאדע את שמך{אל תשכחי שאני בכל זאת גבר ויש לי חלום גברי כזה,שאף פעם לא התממש} אבל אז,דווקא נגד עצמי וטיפשותי אשאל אותך מהר איך קוראים לך ואת תאמרי,ואת תמלמלי בחיוך רועד מקור שיש לך עור דק נורא,ואני אשמע בכובד ראש את מה שלחשת לי בחיוך הזה: שאני חייב לנהוג בך בעדינות,לא בגסות ולא בזרות,ולא באף אחת מחמש האצבעות שהעולם כנראה שלח אלייך לא פעם.יותר ויותר אני חושש שככה הוא עולל לך ונפשי יוצאת אלייך בחייכך, בדברך, בהתרפקך אל גופי,כי בניגוד לכל הנשים שאי פעם התרפקו אלי ,אני יודע שאת תילחצי אלי מייד כל כולך,במלואך,כי את כל כך בחיים,ואני אציין ביני לביני את העובדה הפעוטה הזאת,שתמיד משכה את תשומת ליבי,כי נשים,את מבינה,תמיד חיבקו אותי בהתחלה רק עם חצי גוף ,חצי גוף שלהן אל הגוף המורעב שלי,רק שד אחד,אם לדייק,ואת מלכתחילה תפרי את החוק הנשי הקטן הזה, ותצהירי בגופך שאת נאמנה לאיש שאני ולא למחנה הנשים שמאחורייך.
חזור למעלה
לירון-20145
לחץ לפתיחת הכרטיס של לירון-20145 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 20/06/2013 ב- 16:55:44

הודעהנשלח: ה' 06 20, 2013 5:04 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איזה רומנתי
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה