פרץ של כנות -סיפור קצר

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מילקי בלי קצפת-5169
לחץ לפתיחת הכרטיס של מילקי בלי קצפת-5169 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 24/10/2006 ב- 10:34:21

הודעהנשלח: ד' 12 02, 2009 9:26 pm    כותרת הודעה: פרץ של כנות -סיפור קצר תגובה עם ציטוט

את בטח יוצאת לרקוד היום שאל אותי נתן , התחלתי לצחוק ואמרתי מה שונה יום השישי הזה מכל שאר ימי השישי .סכמנו שנתראה שם .
עמדתי מול הארון מתלבטת מה ללבוש , בזה אחר זה זרקתי בגדים לאחור ,התמלאה הערמה על המיטה בבגדים שלא מצאו חן בעיני , אני מסתכלת על עצמי במראה ואומרת "ממילא את רק רוקדת ..." לבסוף החלטתי ללבוש חצאית מיני וחולצה ועקב , היום אני רוצה להרגיש סקסית אמרתי נחושה .
הגעתי את נתן לא ראיתי אבל הבחנתי באנשים שהכרתי מהעבודה .
ישבתי על הבר סוקרת את הרחבה אולי אראה מישהו מעניין .חברותיי מנסו לשכנע אותי לרקוד ואני עונה רק הגעתי .
אני בניגוד לחברותיי לא יכולה לפסוע למרכז הרחבה ולהתחיל לרקוד אני צריכה קצת זמן לחוש את האווירה מסביב ולהיטמע .זה לא שלא מבחינים בי , דווקא כן .כשאני רוקדת זאת תחושה שאיני יכולה להסביר זה חוויה חוץ גופית להרשות לגוף לעשות תנועות שבדר''כ אני לא מתירה לעצמי לבצע , להזיז את האגן לענטז הכל אפשרי כשאני על הרחבה , אני אחרת -אני חיה.
כשאני בעולם שלי אני מרגישה נינוחה לנהל שיחה סתמית על כל נושא , אין עליי לחץ להרשים , למצוא חן .
אני לא יודעת למה ביומיום אני מאבדת את התחושה הזו , קשה לי לנהל שיחה עמוקה אני נבהלת לא יודעת למה או שאני יודעת ולא מודה בזה
איכשהו כל השיחות שאני מנהלת עם גברים שאני מחבבת גולשת לסקס ,אין לי בכלל הרבה נסיון שיכול להצדיק אינסופר שיחות כאלה חחח .
זה חלק מהבעיה שלי בקשר מקרבת ומרחיקה - מתוסבכת .
נוגעת אבל לא איפה שחשוב , הגרוע מכל שהתרגלתי , הבדידות היא חלק ממני , היא שמיכה מחממת שאני מתעטפת בה .
פגשתי את נתן בין צחוק אמיתי לשיתוף אישי על שאני רוצה קשר רציני התנשקנו , הוא מכיר אותי מספיק זמן כדי לקלוט שאני משקרת , הוא שואל האם הכל בסדר .
עניתי שכן ולהפתעתי באמת הכל היה בסדר לא נרתעתי . למחרת הוא התקשר לא עניתי.

****הסוף****
חזור למעלה
אביכהן-18340
לחץ לפתיחת הכרטיס של אביכהן-18340 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 10/04/2011 ב- 18:47:51

הודעהנשלח: ד' 03 28, 2012 11:41 pm    כותרת הודעה: יפה מאד תגובה עם ציטוט

מאד נוגע ללב, אהבתי!
הכרויות
חזור למעלה
מלכי-20144
לחץ לפתיחת הכרטיס של מלכי-20144 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 20/06/2013 ב- 16:24:06

הודעהנשלח: ה' 06 20, 2013 4:48 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נוגע ללב
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה