מערכות יחסים הן ממש עבודה שניה...

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
עינב-12283
לחץ לפתיחת הכרטיס של עינב-12283 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 21/07/2008 ב- 23:19:25

הודעהנשלח: ה' 10 29, 2009 11:29 pm    כותרת הודעה: מערכות יחסים הן ממש עבודה שניה... תגובה עם ציטוט

לא קל להיות רווקה. הנה מכתב ממישהי שרוצה לפגוש בחור אבל לא יודעת איך לעשות את זה:
"התגרשתי לפני חמש שנים ובמשך השנים האחרונות יצאתי להרבה מאוד דייטים והיו לי שתי מערכות יחסים של חצי שנה. אין לי חשק לעוד דייטים, האם אני צריכה להיות מודאגת מכיוון שאיני מעוניינת לצאת לדייטים?

ניסיתי באינטרנט, ללא הצלחה. אני לא שותה ולא מעשנת וזה פוסל הרבה אנשים או מפריע לאחרים. האם הנסיך שלי הולך לדפוק על דלת הבית שלי? זה קשה לצאת לכל כך הרבה דייטים!

מערכות יחסים הן ממש עבודה שניה. אני לא צריכה גבר כדי שיאשר שאני בסדר, למה אלה שאני מעוניינת בהם לא מעוניינים בי?"

קשה לך למצא את הנסיך שלך מכיוון שאת שולחת הודעות סותרות לאחרים ולכן את מקבלת הודעות סותרות בחזרה. את אומרת שאת מעוניינת במערכת יחסים מצד אחד, ומצד שני אין לך כח לצאת לדייט או להשקיע במציאת בן זוג. ברגע שהבנת את זה, את יכולה לפחות לבחור בעצמך ולהבהיר את כוונותייך כלפי אחרים, לדוגמא:

האם את צריכה להיות מודאגת כי אינך מעוניינת לחפש מישהו לדייט?

את לא צריכה להיות מודאגת אם אינך רוצה דייט, אבל אם ניסית את האינטרנט, זה נשמע כאילו אתה רוצה לצאת לדייטים, זה נשמע כאילו אינך יודעת איך.

האם נסיך חלומותייך יבוא לדפוק על דלתך?

אני חושבת שאת יודעת את התשובה לכך, שהיא, למרבה המזל, "לא" כי אם הוא יבוא, זה אומר שאת לא השקעת בקשר או בחיפוש וזה בדרך כלל לא יעבוד.
האם כשאת מחפשת עבודה או לומדת הדברים באים בלי מאמץ? כמובן שלא: את צריכה לעבוד בשביל זה.

הנקודה היא שאת צריכה להשקיע אנרגיה מחשבה ומאמץ עבור משהו ששווה את זה. רובנו לא חושב שאנחנו צריכים לעבוד בשביל למצוא מערכת יחסים. לסינדרלה היה מזל, אבל אם את מעל גיל 25 או 30 וכבר לא בבית הספר, את תצטרכי לצאת לעתים קרובות, להיות ידידותית, לדבר עם אנשים, ולא לשכוח שבניית מערכת יחסים היא לא דבר פשוט.

נכון, כשהיית צעירה מאוד זה היה קל הרבה יותר, כי היו עוד אנשים בגיל שלך באותו אזור, בבית הספר או בצבא, אך לא כולם יודעים או רוצים לבנות מערכת יחסים בגיל צעיר ולהתמסד, עכשיו, כאשר אנו מבוגרות יותר, זה הזמן המושלם לפגוש בן זוג לחיים.

למה אלו שבהם את מעוניינת לא מעוניינים בך?

כי חוק המשיכה שתמיד נכון ביחסים, אתה צריך להיות האדם שאתה מחפש.

חזקי את נקודות החוזק שלך, את הסגנון שלך, ואת תחושת העצמי שלך. ותחפשי אותו. כל החיים שלך את מחכה, כמו גם הנסיך שלך.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה