האם אנו מכורים לאהבה?

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
קובי-1
לחץ לפתיחת הכרטיס של קובי-1 בחלון חדש!

מנהל האתר

הצטרף בתאריך: 24/10/2006 ב- 10:29:44

הודעהנשלח: א' 06 10, 2007 12:02 pm    כותרת הודעה: האם אנו מכורים לאהבה? תגובה עם ציטוט

האם אנו מכורים לאהבה?
ישנן הרבה סוגי התמכרויות. יש התמכרות לסמים, לאלכוהול, לניקוטין ועוד ועוד, אך האם אפשר להתמכר לאהבה?

את אשתי הכרתי באינטרנט אך מנסיוני עם הכרויות באינטרנט במשך קרוב לחמש שנים גיליתי על עצמי הרבה דברים ובתוכם גם שאפשר להתמכר לאהבה.
גיליתי שזה כל כך קל להכיר באינטרנט עד כדי כך שיש לנו הרבה אפשרויות בו זמנית. אנו לעיתים בקשר באינטרנט עם שתי חברות או יותר במקביל ולמרות שלא נפגשנו איתן או התחייבנו

כלפיהן, הן שם, מחכות בתודעה שלנו ומזכירות לנו שאם משהו הכי קטן מפריע לנו אז אנחנו יכולים מיד לוותר ולעבור הלאה, לקשר הבא.

הרגשתי את זה מספר פעמים ובאמת, שמתי לב שהיו תקופות שלא נתתי צ'אנס לאף אחת כי ידעתי שאין שום בעיה לעבור הלאה. בסופו של דבר קיבלתי החלטה; לשים לב ולעצור מדי פעם.

בתקופות שבהן הרגשתי שאני לא מוכן לקשר ובכל זאת נפגש עם בחורות עצרתי ועשיתי הפסקה.
בתקופות בהן יצאתי עם בחורות וזה לא מיד הצליח, נתתי עוד נסיון אחד, ואם זה באמת לא היה מתאים אז חיכיתי ורק כשהרגשתי שאני מוכן המשכתי הלאה.
כשבחרתי עם מי להמשיך להיות בקשר ניסיתי תמיד לחשוב מה המטרה ואצלי זה היה פשוט; "האם היא מתאימה להיות אמא לילדים שלי". ייתכן שבזמן אחר הייתי מגדיר מטרות אחרות ופועל

לפיהן.

בסופו של דבר הכרתי את זוגתי והיום אחרי שנתיים אנו כבר מצפים לילד. כל זה רק מלמד אותי שאפשר להכיר באינטרנט, צריך רק לשים לב לעצמך ולחברים איתם אתם נפגשים. תזכרו מה

המטרות שלכם ואל תרוצו סתם כך לקשר עם מישהו שלא עונה על המטרה.

רוצים להגיב? רוצים לשתף בעצמכם? אתם מוזמנים להיות פעילים בפורום

שלכם,
קובי
חזור למעלה
יותםתפוז-8580
לחץ לפתיחת הכרטיס של יותםתפוז-8580 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 10/06/2007 ב- 21:35:02

הודעהנשלח: ה' 06 14, 2007 1:48 pm    כותרת הודעה: "אהבת אמת": מציאות, או פיקציה תגובה עם ציטוט

בטרם נדבר על הערך "אהבה":
זוכרים את 'המבואות', אותם לומדים בכל פקולטה בשנה הראשונה, כשכולם די רוצים להיפטר מהם? שהם בעצם, כרטיס-הכניסה להמשך? הם, והטקסטבוקס שאין להם סוף, כן. כמו לרצות לנהוג נקדים, אבל להיות תקוע בתאוריה.
כל מי שמצוי באתר הזה, וכנ"ל באחרים, תקוע במבואות.
טוב אם כן, לשם שינוי, לשמוע על אהבת-אמת, שאכן, היא התכלית והיעד - אבל לדעת בד בבד שזה לא הכלל, נהפוך הוא: היוצא מן הכלל. דבריי לא נועדו לרפות-ידיים, להפך: איזה אתגר הנו ראוי יותר, מדרבן יותר, אם אתה תחרותי והישגי מספיק, מאשר להכות את 'הכלל'? אם נגד ה'בלתי-אפשרי' ניתן להתמודד במקרים רבים, ו'רק' בעזרת מוטיבאציה, מדוע לא כאן?
עד פה ועד בכלל, ההגיגים להיום - ועתה: אשוב לעיסוקיי...
חזור למעלה
דנה-10580
לחץ לפתיחת הכרטיס של דנה-10580 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 23/12/2007 ב- 02:03:57

הודעהנשלח: ד' 12 26, 2007 2:38 am    כותרת הודעה: Re: האם אנו מכורים לאהבה? תגובה עם ציטוט

קובי-1 כתב:
האם אנו מכורים לאהבה?
ישנן הרבה סוגי התמכרויות. יש התמכרות לסמים, לאלכוהול, לניקוטין ועוד ועוד, אך האם אפשר להתמכר לאהבה?

את אשתי הכרתי באינטרנט אך מנסיוני עם הכרויות באינטרנט במשך קרוב לחמש שנים גיליתי על עצמי הרבה דברים ובתוכם גם שאפשר להתמכר לאהבה.
גיליתי שזה כל כך קל להכיר באינטרנט עד כדי כך שיש לנו הרבה אפשרויות בו זמנית. אנו לעיתים בקשר באינטרנט עם שתי חברות או יותר במקביל ולמרות שלא נפגשנו איתן או התחייבנו

כלפיהן, הן שם, מחכות בתודעה שלנו ומזכירות לנו שאם משהו הכי קטן מפריע לנו אז אנחנו יכולים מיד לוותר ולעבור הלאה, לקשר הבא.

הרגשתי את זה מספר פעמים ובאמת, שמתי לב שהיו תקופות שלא נתתי צ'אנס לאף אחת כי ידעתי שאין שום בעיה לעבור הלאה. בסופו של דבר קיבלתי החלטה; לשים לב ולעצור מדי פעם.

בתקופות שבהן הרגשתי שאני לא מוכן לקשר ובכל זאת נפגש עם בחורות עצרתי ועשיתי הפסקה.
בתקופות בהן יצאתי עם בחורות וזה לא מיד הצליח, נתתי עוד נסיון אחד, ואם זה באמת לא היה מתאים אז חיכיתי ורק כשהרגשתי שאני מוכן המשכתי הלאה.
כשבחרתי עם מי להמשיך להיות בקשר ניסיתי תמיד לחשוב מה המטרה ואצלי זה היה פשוט; "האם היא מתאימה להיות אמא לילדים שלי". ייתכן שבזמן אחר הייתי מגדיר מטרות אחרות ופועל

לפיהן.

בסופו של דבר הכרתי את זוגתי והיום אחרי שנתיים אנו כבר מצפים לילד. כל זה רק מלמד אותי שאפשר להכיר באינטרנט, צריך רק לשים לב לעצמך ולחברים איתם אתם נפגשים. תזכרו מה

המטרות שלכם ואל תרוצו סתם כך לקשר עם מישהו שלא עונה על המטרה.

רוצים להגיב? רוצים לשתף בעצמכם? אתם מוזמנים להיות פעילים בפורום

שלכם,
קובי
מאוד שמח
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> סיפורים מהדייט הראשון כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה