'פרק ב' ' בגיל המעבר

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> 45 ומשהו - פורום גיל המעבר
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מטילדה-7605
לחץ לפתיחת הכרטיס של מטילדה-7605 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 13/03/2007 ב- 01:39:34

הודעהנשלח: ד' 03 21, 2007 1:26 am    כותרת הודעה: 'פרק ב' ' בגיל המעבר תגובה עם ציטוט

כמובן שאני יכולה לדבר רק בשם עצמי ובשם חברות בנות גילי, אשמח אם עוד נשים בגילאים ה'עוברים' יצטרפו לשיחה הזאת ויספרו קצת על רגשותיהם ומערכת הציפיות שלהם בקשר הזוגי.

משיחות עם חברות אנחנו הרבה מדברות על הרצון להכיר בן זוג 'מתאים', כל אחת על פי מידת ההבנה ש'זה מה שאמור להתאים לה', ובדרך כלל אחת התכונות הכי בולטות בבן הזוג הרצוי היא תכונת הבטחון שהוא ישדר לנו (ואנחנו לו כמובן) מהבחינה הזאת שמשחקי ה'הרפתקאות' ו'הפלירטים הצדדיים' מאחורינו ואנו רוצות להרגיש שיש לידינו חבר לחיים שרוצה לבנות קשר יציב עם תכנים שיביאו לנו ולו יציבות ורגיעה כללית.

מצד שני, העולם הרגשי שלנו בעצם לא השתנה, נשארנו אותן ילדות שרוצות לקבל אהבה וגם לתת אותה. אני חושבת שהיכולת לתת הרבה יותר חזקה בגיל הזה מאשר בגילאים צעירים מבחינה של איכויות הקשר, הדרך בה רואים את החיים ומעריכים אותם.

לדעתי פרק ב' דווקא בגילאים האלה הוא עמוק, מעניין ועשיר מבעבר - מה דעתכם ?
חזור למעלה
פאשה-7847
לחץ לפתיחת הכרטיס של פאשה-7847 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 15/04/2007 ב- 23:34:47

הודעהנשלח: ב' 04 16, 2007 12:10 am    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מגלגל עיניים היי .
יש לי בעיה עם העניין הזה שמתחילים תמיד את הפרק השני עם הצהרת, רצונות ,ציפיות, או הגדרות
אני מסתייג בהעניין הזה משום שלדעתי נכון יותר להשתחרר, והאהבה עושה את השאר.. זה כל כך פשוט אך רק בגלל שזה מאוד פשוט, זה מאוד קשה. אנחנו לא למדנו לחשוב פשוט ,למדנו לחשוב מורכב .מסובך. רחוק .
חזור למעלה
good-3377
לחץ לפתיחת הכרטיס של good-3377 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 24/10/2006 ב- 10:32:23

הודעהנשלח: ב' 04 23, 2007 2:39 am    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מתביישחג שמח מנסה להתחבר
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> 45 ומשהו - פורום גיל המעבר כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה