ברוכים הבאים לפורום ה'מעברים'

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> 45 ומשהו - פורום גיל המעבר
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מטילדה-7605
לחץ לפתיחת הכרטיס של מטילדה-7605 בחלון חדש!

הצטרף בתאריך: 13/03/2007 ב- 01:39:34

הודעהנשלח: ב' 03 19, 2007 11:09 pm    כותרת הודעה: ברוכים הבאים לפורום ה'מעברים' תגובה עם ציטוט

זהו... גדלנו בצל ההורים, המחנכים, המפקדים בצבא, וגם המסגרות המחייבות, והגענו לגיל מעבר שבו מסתכלים גם אחורה וגם קדימה.

מה שעברנו אנחנו יודעים, מה שקורה לנו עכשיו אנחנו בודקים, ומסתכלים די בתהייה על העתיד: האם נמשיך בסטטוס הקיים ? האם יש לנו יכולת ואפשרות להתחיל דברים חדשים ? האם אנחנו יכולים לבנות קן חדש ?

כמי שעוברת את גיל המעבר מספר שנים, אני מודה על הזכות שיש לי להתנסות כל יום מחדש בראייה מפוכחת ובמצבים שלא יכולתי להתמודד איתם בעבר, דוגמת : היכולת לדעת מה בדיוק אני רוצה בקשר - לצד ההבנה שיש דברים שאפשר וחובה להתגמש איתם ואולי גם לכופף ראש מתוך עוצמה פנימית, היכולת לדעת שאין שום מעצור בפני רכישת מקצוע חדש, לימודים, וכל מה שרציתי פעם ולא העזתי לעשות בגלל מגבלות הסביבה.

כתבתי יותר מדי, אני מאד רוצה שיתוף פעולה שלכם, כנסו לפורום, ספרו מה עובר עליכם בכל התחומים. אנחנו כאן כדי להיות קשובים - לחזק ולהתחזק איתכם ובאמצעותכם.

שלכם, מטילדה
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> 45 ומשהו - פורום גיל המעבר כל הזמנים הם GMT + 4 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה